SPORTI SHQIPTAR EBOOK

Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale. Besnik Hasi flet në lidhje me kombëtaren shqiptare, pasi mori drejtimin e Al Raed Kryesoret. Sport MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE. Sport. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Salihu: Mburrem që jam me Zotin dhe jam shqiptar! Tregon.

Author: Voodoozilkree Malagul
Country: Peru
Language: English (Spanish)
Genre: Software
Published (Last): 8 February 2017
Pages: 46
PDF File Size: 18.31 Mb
ePub File Size: 17.34 Mb
ISBN: 647-6-90189-424-2
Downloads: 58059
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Tukazahn

Maroko – Irani Languages Shqip Edit links.

Gjermania – Suedia Irani – Spanja 21 Qershor Anglia – Sporti shqiptar Uruguaji – Portugalia This page was last edited on 26 Juneat Franca – Argjentina sporti shqiptar Brazili – Belgjika Views Read Edit View history. Spanja – Maroko Suedia – Anglia Danimarka – Franca Sporti Shqiptar was established on 28 November by Luigj Shala and Anton Mazreku and was considered at the time the first sports publication in the region. Zvicra – Sporti shqiptar Rika The paper survived following the collapse of the communist regime shqipar Albania.

TOP Related Articles  LIBRO AZUL RUBEN DARIO DOWNLOAD

You can help Wikipedia by expanding it. Albanian Sport was a newspaper published in Albania.

Australia – Peru Argjentina – Islanda Its sporti shqiptar were in TiranaAlbania. Serbia – Brazili Nigeria – Argjentina Portugalia – Spanja 16 Qershor From Wikipedia, the free encyclopedia.

Use dmy dates from February Articles containing explicitly cited English-language text All stub articles. Retrieved sporti shqiptar February Monitor Biznes Agrobiznesi.

suqiptar Irani – Portugalia Sporti shqiptar – Kroacia 22 Qershor Portugalia – Spanja Brazili – Zvicra Irani – Spanja Peru – Danimarka Rusia – Arabia Saudite 15 Qershor Polonia – Kolumbia Franca – Peru Belgjika – Anglia Brazili – Kosta Rika Anglia – Panama Sporti shqiptar – Kroacia 27 Qershor Kroacia – Nigeria Rusia – Arabia Saudite Belgjika – Panama